Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 24.10.2018 № 270-р
Оприлюднено 24.10.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ


від 24.10.2018 № 270-р
м. Слов’янськ

Про визначення осіб, уповноважених
мати доступ до відомчої інформаційної
системи Державної міграційної служби
України


З метою створення належних умов надання громадянам України адміністративних послуг відповідно до законів України “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус”, “Про громадянство України”, “Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України”, “Про адміністративні послуги” та відповідно до Договору доручення на часткову обробку персональних даних у базах персональних даних між Головним управлінням Державної міграційної служби України в Донецькій області та Слов’янською міською радою (ЦНАП)
від “___”____________ 2018 року.

1. Визначити посадових осіб Центру надання адміністративних послуг м.Слов’янська (далі користувачів), уповноважених мати доступ до відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби України: 

- Малишенко Оксана Леонідівна - адміністратор,
- Вакуленко Анна Захарівна - адміністратор,
- Боднарчук Кирило Віталійович - адміністратор,
- Чевела Владислав Володимирович — адміністратор.

2. Довести до відома користувачів обов’язки, встановлені Порядком надання працівникам доступу до відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби України згідно з Додатком №1. 

3. Визначити користувачів повноважними обробляти персональні дані у базах персональних даних у сфері надання адміністративних послуг громадянам України щодо оформлення документів, що посвідчують особу з дотриманням вимог законів України “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус”, “Про громадянство України”, “Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України”, інших нормативно- правових актів з цього напрямку. 

4. Визначити Головаченко Ганну Миколаївну, Самохвалова Вячеслава Миколайовича відповідальними за організацію та надання користувачам доступу до відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби України, отримання та збереження користувачами сертифікатів та канали зв’язку, отримання та збереження користувачами сертифікатів на робочі станції. 

5. Визначити Малишенко Оксану Леонідівну відповідальним користувачем — адміністратором безпеки, який координує та здійснює інформаційний контроль дій інших користувачів з питань повноважень, встановлених цим наказом (ведення та зберігання журналів обліку даних користувачів та документації, здійснення контролю за доступом користувачів до відомчої інформаційної системи ДМС України тощо), та є контактною особою у стосунках із представниками Державної міграційної служби України. 

6. Визначити Самохвалова Вячеслава Миколайовича відповідальним користувачем — адміністратором безпеки, який відповідає за виконання зобов’язань, передбачених Порядком забезпечення захисту інформації , у тому числі спеціального програмного забезпечення, для доступу до відомчої інформаційної системи, що надається ДМС України. 

7. Начальнику ЦНАП Головаченко Ганні Миколаївні забезпечити створення належних умов для роботи користувачів. 

8. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою. 


Міський голова                                                                                     В.М. Лях


582Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика