Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 01.08.2018 № 528
Оприлюднено 06.08.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я


Від 01.08.2018 № 528
м. Слов’янськ

Про розгляд звернення
гр. Ворони Т.А. 


До виконкому Слов’янської міської ради звернулася гр. Ворона Тетяна Анатоліївна з заявою дозволити перепланування квартири № 1 у житловому будинку №49 по вул.Ком’яхова у м.Слов’янську шляхом перенесення і розбирання перегородок, перенесення і влаштування дверних прорізів, прибудови балкону.
Зазначена квартира належить заявниці на підставі договору купівлі-продажу від 14.03.2014р., посвідченого Бігун В.В., приватним нотаріусом Слов’янського міського нотаріального округу Донецької області, зареєстровано в реєстрі за №1022.
Надано проект перепланування квартири № 1 у житловому будинку №49 по вул.Ком’яхова у м.Слов’янську, виконаний ФОП Дашевським А.Б. та погоджений ТОВ «ЛІРА ЛТД».
Керуючись Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затвердженими наказом Державного Комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 №76, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25.08.2005 за №927/11207, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Дозволити гр. Вороні Тетяні Анатоліївні перепланування квартири №1 у житловому будинку №49 по вул.Ком’яхова у м.Слов’янську шляхом перенесення і розбирання перегородок, перенесення і влаштування дверних прорізів, прибудови балкону відповідно до погодженого проекту.

2. Рекомендувати гр. Вороні Тетяні Анатоліївні після виконання перепланування квартири внести зміни в матеріали технічної інвентаризації та правовстановлюючі документи в установленому законодавством порядку.


Міський голова                                                                                    В.М. Лях


170Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика