Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 16.07.2018 № 166-p
Оприлюднено 19.07.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 від 16.07.2018 № 166-р
м. Слов’янськ

Про внесення змін в розпорядження
міського голови від 13.03.2018 № 57-р 


З метою упорядкування складу робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку туризму та курортно-рекреаційної діяльності у м.Слов’янськ в умовах кризи, викликаної наслідками бойових дій на Сході України, на період до 2027 року, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни до складу робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку туризму та курортно-рекреаційної діяльності у м.Слов’янськ в умовах кризи, викликаної наслідками бойових дій на Сході України, на період до 2027 року (далі – робоча група), затвердивши її в новій редакції (додається). 

2. Координацію діяльності робочої групи покласти на управління економічного та інвестиційного розвитку Слов’янської міської ради (Сіваш). 

3. Визнати таким, що втратив чинність п.1 розпорядження міського голови від 13.03.2018 № 57-р «Про створення робочої групи з розробки Стратегії розвитку туризму та курортно-рекреаційної діяльності у м.Слов’янськ в умовах кризи, викликаної наслідками бойових дій на Сході України, на період до 2027 року» в частині персонального складу робочої групи. 

4. У п.2 розпорядження міського голови від 13.03.2018 № 57-р «Про створення робочої групи з розробки Стратегії розвитку туризму та курортно-рекреаційної діяльності у м.Слов’янськ в умовах кризи, викликаної наслідками бойових дій на Сході України, на період до 2027 року» слова «управління інвестицій, енергоефективності та зовнішніх відносин (Рубан) замінити на слова «управління економічного та інвестиційного розвитку (Сіваш)».


Міський голова                                                                                              В.М.Лях


444Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика