Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 06.06.2018 № 381/1
Оприлюднено 12.06.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

 

від 06.06.2018 № 381/1
м.Слов’янськ

Про розгляд звернення
гр. Козлової Н.О. 


До виконкому Слов’янської міської ради звернулася гр. Козлова Наталія Олександрівна, яка зареєстрована за адресою: (конфіденційна інформація), з заявою про надання дозволу на використання нежитлової громадської будівлі для роздрібної торгівлі з навісом (літ. “А-1”), розташованої на земельній ділянці площею 0,0513га (кадастровий номер 1414100000:01:006:1191) за адресою: вул.Торгова, 7, м.Слов’янськ, під комплекс по обслуговуванню автомобілів без виконання будівельних робіт. 

Надані: 

- витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від (конфіденційна інформація);
- витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від (конфіденційна інформація);
- технічний висновок за результатами огляду технічного стану будівельних конструкцій про можливість зміни функціонального призначення нежитлової громадської будівлі для роздрібної торгівлі з навісом під комплекс по обслуговуванню автомобілів по вул.Торгова,7 в м.Слов’янську, Донецької обл., складений ПП «Будівельна проектно-експертна компанія» за участю експерта з технічного обстеження будівель і споруд класу наслідків (відповідальності) СС1 (незначні наслідки) Борового В.О. (кваліфікаційний сертифікат серія АЕ №004696, виданий Атестаційною архітектурно – будівельною комісією ВГО “Асоціація експертів будівельної галузі” 05.07.2017). 

Керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Дозволити гр. Козловій Наталії Олександрівні використання нежитлової громадської будівлі для роздрібної торгівлі з навісом (літ. “А-1”), розташованої на земельній ділянці площею 0,0513га (кадастровий номер 1414100000:01:006:1191) за адресою: вул.Торгова, 7, м.Слов’янськ, під комплекс по обслуговуванню автомобілів без виконання будівельних робіт.

2. Зобов’язати гр. Козлову Наталію Олександрівну внести зміни в матеріали технічної інвентаризації та в правовстановлюючі документи з урахуванням п.1 даного рішення. 


Міський голова                                                                                              В.М.Лях


89Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика