Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 03.01.2018 № 6
Оприлюднено 09.01.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від 03.01.2018 №6
м.Слов’янськ

Про призначення
(інформація конфіденційна) опікуном над майном
(інформація конфіденційна)


Розглянувши подання служби у справах дітей Слов’янської міської ради та надані документи гр. (інформація конфіденційна) про призначення її опікуном над цілою часткою квартири підопічної, (інформація конфіденційна), встановлено наступне. Неповнолітня, (інформація конфіденційна), має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, має у власності цілу частку квартири, що знаходиться за адресою: (інформація конфіденційна), Донецька область (свідоцтво про право на спадщину за законом від 02.12.2017 року, спадкова справа №12/2013, зареєстровано в реєстрі за №5658, посвідчено приватним нотаріусом Слов’янського міського нотаріального округу Донецької області Панченком А.В.). 

Виходячи з інтересів дитини, з метою збереження належного їй майна, відповідно до статей 69, 72 Цивільного кодексу України, п.п.57, 58 «Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.08.2008 року №866, ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Призначити (інформація конфіденційна) опікуном над цілою часткою квартири за адресою: (інформація конфіденційна), яка належить на праві власності неповнолітній, (інформація конфіденційна). 

2. Зобов’язати (інформація конфіденційна): 

2.1 Управляти майном дитини в її інтересах; 

2.2 Щорічно до 03 січня подавати до служби у справах дітей звіт про виконання своїх обов’язків, як опікуна над майном дитини. 

3. Координацію роботи щодо виконання данного рішення покласти на службу у справах дітей Слов'янської міської ради (Соколова), контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Воропаєва В.М. 


Міський голова                                                                                                    В.М. Лях


104Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика