Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 18.08.2017 № 241-p
Оприлюднено 28.08.2017

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 18.08.2017 № 241-p
м. Слов'янськ

Про оприлюднення наборів даних


З метою забезпечення належної реалізації положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» (із змінами), Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», керуючись ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”: 

1. Затвердити Перелік наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Слов’янська міська рада (додається). 

2. Керівникам виконавчих органів міської ради надати до відділу інформаційного забезпечення для оприлюднення на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних відповідні набори даних згідно Переліку та забезпечити їх актуальність шляхом подання оновленої інформації в разі внесення змін до наборів даних. 

3. Відділу інформаційного забезпечення: 

3.1. Оприлюднити на офіційному веб-порталі Слов’янської міської ради та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних Перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних. 

3.2. Забезпечити оприлюднення на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних наборів даних, наданих виконавчими органами міської ради та розпорядником яких є Слов’янська міська рада. 

4. Персональну відповідальність за підготовку, передачу, актуальність, достовірність та оновлення інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних покласти на керівників виконавчих органів міської ради. 

5. Керівникам виконавчих органів міської ради з правом юридичної особи, комунальних підприємств, установ, організацій: 

5.1. Затвердити власні Переліки наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних». 

5.2. Забезпечити оприлюднення на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних затверджених наборів даних, розпорядником яких є відповідний виконавчий орган міської ради, комунальне підприємство, установа, організація. 

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконкому Огаркову О.А. 


Міський голова                                                                                            В.М.Лях


499Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика