Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 17.05.2017 № 368/4
Оприлюднено 19.05.2017

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від 17.05.2017 № 368/4
м. Слов’янськ

Про розгляд звернення
гр. Саєнка В.М. 


До виконкому Слов’янської міської ради звернувся гр. Саєнко Володимир Михайлович, який зареєстрований за адресою: (конфіденційна інформація), з заявою дозволити перепланування квартири № 20 у житловому будинку № 12 по вул. Тараса Шевченка у м. Слов’янську шляхом перенесення і розбирання перегородок, перенесення і влаштування дверних прорізів. 

Надані: 

- договір купівлі-продажу квартири (конфіденційна інформація), посвідчений Соловар В.І., приватним нотаріусом Слов’янського міського нотаріального округу Донецької області, зареєстровано в реєстрі (конфіденційна інформація). 

- робочий проект перепланування квартири № 20 в житловому будинку № 12 по вул. Тараса Шевченка у м. Слов’янську, виконаний ПП «РЕСТРО» та погоджений ОСББ «ЗОЛОТЕ».
Керуючись Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затвердженими наказом Державного Комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 №76, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25.08.2005 за №927/11207, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Дозволити гр. Саєнку Володимиру Михайловичу перепланування квартири № 20 у житловому будинку № 12 по вул. Тараса Шевченка у м. Слов’янську шляхом перенесення і розбирання перегородок, перенесення і влаштування дверних прорізів відповідно до погодженого проекту.

2. Рекомендувати гр. Саєнку Володимиру Михайловичу після виконання перепланування квартири внести зміни в матеріали технічної інвентаризації та правовстановлюючі документи в установленому законодавством порядку.


Міський голова                                                                                                     В.М. Лях


222Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика