Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 11.03.2016 № 81-p
Оприлюднено 29.09.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 11.03.2016 № 81р
м. Слов’янськ

Про проведення інвентаризації
об’єкта благоустрою зеленого
господарства мікрорайону «Лісний»


З метою належної експлуатації зелених насаджень, утримання їх у здоровому й упорядкованому стані та організації заходів невиснажливого використання озелененої території, керуючись Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затвердженими наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України № 105 від 10.04.2006, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27.07.2006 за № 880/12754, Інструкцією з інвентаризації зелених насаджень у населених пунктах України, затвердженою наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України № 226 від 24.12.2001, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25.02.2002 за № 182/6470, ст. ст. 30, 33, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Провести у другому кварталі поточного року інвентаризацію об’єкту благоустрою зеленого господарства мікрорайону «Лісний». 

2. Управлінню житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради (Діденко) провести організаційні заходи щодо укладання договору з спеціалізованою організацією на проведення інвентаризації об’єкту благоустрою зеленого господарства мікрорайону «Лісний». 

3. Комісії з питань визначення стану зелених насаджень і їх відновної вартості на 2016р (Соловей) провести розрахунок вартості зелених насаджень (дерев, чагарників, газонів) для подальшого взяття їх балансоутримувачем на бухгалтерський облік за основними засобами. 

4. Фінансовому управлінню Слов’янської міської ради (Ковальов) виділити кошти з місцевого бюджету для оплати робіт з інвентаризації об’єкту благоустрою зеленого господарства мікрорайону «Лісний». 

5. Доручити заступнику міського голови Сівашу Д. В. за результатами проведення інвентаризації затвердити Паспорт об’єкту благоустрою зеленого господарства мікрорайону «Лісний». 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.


Міський голова                                                                                                     В. М. Лях


496Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика